KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272462
nr 1327 2462
Signerad Runeborg. Olja på duk, 26x34cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:45:39
100 kr
200 kr